Již několik let Vám pomáháme dělat radost vašim blízkým, dětem, přátelům, ale i Vám. U nás máte vždy jistotu, že u štědrovečerní večeře budete cítit čerstvou vůni živého vánočního stromečku.
Každý rok na našich plantážích pečujeme o stromky, z nichž pak vybíráme ty nejkrásnější pro obodbí vánočních svátků. Živý vánoční stromeček ozdobí, rozzáří a provoní Váš domov a dodá tu pravou vánoční atmosféru.

Prodejní místo živých vánočních stromků

Mimo řezaných vánočních stromečků nabízíme také vánoční stromečky pěstované v kontejnerech. Jsou každým rokem oblíbenější.Živý stromeček tedy ozdobí Váš domov nejen po dobu vánočních svátků, ale i po zbytek roku. Zkrášlí a oživí Vaši zahradu či balkón. Stromečky v kontejnerech jsou však mimořádně citlivé na změny teplot a zvlášť pak na přechody z chladných do teplých prostor. Rychlé přemístění z chladu do zimy a naopak stromečkům neprospívá. U stromečků v kontejnerech je třeba také dbát na správnou a pravidelnou zálivku. Stromečky vyžadují častou ale slabou zálivku. V nabídce stromků v kontejnerech máme k dispozici smrk pichlavý i ztepilý, borovici černou a široký sortiment jedlí.

U nás Vám vždy poradíme a najdeme ten nejkrásnější vánoční stromeček