Christmas-Tree-DecorationsNenechte se odradit tvrzením, že živý vánoční stromeček ve Vašem bytě nevydrží a jehličí brzy opadá. Krásnou a voňavou vánoční atmosféru ve Vašem domově lze uchovat dlouho a to správnou péči o Váš vánoční stromeček. Ten je nelépe do poslední chvíle nechat v chladu (nejlépe venku, např. na balkóně), poté jej hodinu až dvě nechte na méně chladném místě (např. chodba), kde není ještě pokojová teplota. Tím zajistíte plynulý přechod z chladu do tepla a stromeček neutrží teplotní šok, což je pro jeho dlouhou výdrž velmi důležité. Před usazením do stojanu, zde doporučujeme stojan se zásobníkem na vodu, udělejte čerstvý řez. Znamená to zkrátit kmen stromečku o zaschlý proužek, silný přibližně 1-2 cm. Stromeček tak bude moci lépe sát vodu, kterou budete do stojanu přilévat.

Jak se starat o živý vánoční stromeček již víte a nyní na Vás zůstává nejdůležitější rozhodnutí a to, který stromeček si vyberete.
V současnosti je na trhu velké množství tuzemských i dovážených stromků různých velikostí a cenových relací. Pro vaši lepší přestavu a inspiraci Vám zde nabízíme ke shlédnutí náš sortiment.

Jedle Nordmann  Borovice černá  Smrk pichlavý  Smrk ztepilý  Stromek v květináči